Forum Polskiego Stowarzyszenia Sędziów Futbolu Amerykańskiego - Regulamin forum

Forum przeznaczone jest dla sędziów Polskiego Stowarzyszenia Sędziów Futbolu Amerykańskiego. Zabrania się pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi, oraz zamieszczania treści sprzecznych z prawem.

Po rejestracji Twoje konto będzie oczekiwało na aktywację przez Administratora. W celu poprawnej weryfikacji konta, Twój login musi być zapisany w formacie: Imię Nazwisko, przykładowo: Jan Kowalski. Konta z loginem w innym formacie nie zostaną aktywowane i zostaną usunięte w ciągu 30 dni od rejestracji.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.